1997 yılında 5 kişilik bir ekiple faaliyete geçen Yapıartı; deneyimli ve profesyonel ekibi ile inşaattan yenilemeye, üretimden uygulamaya sektörün ihtiyacı olan tüm alanlarda çözüm ortaklığı ve hizmet kalitesiyle, her yıl daha da büyüyen bir şirket olmuştur. Kurulduğu yıldan bugüne çözüm ortağı olduğu gerek uluslararası gerekse yerli kurumsal şirketlerle halen iş birlikteliği içerisinde olması Yapıartı’ nın en büyük referansıdır. Şirketin hedefi; her yıl portföyüne eklenen yeni iş ortaklarının da beklentilerini tam olarak karşılayarak, yıllarca sürecek bir çözüm ortağı olmaktır. 

 23. yılını kutlayan Yapıartı'nın %100 müşteri ve personel memnuniyeti için gerekli gördüğü kalite anlayışının temel ilkeleri: 

  •    Müşteri odaklılık: Müşterilerini iyi dinlemek, isteklerini doğru anlamak ve teknik uygunluğu olan tüm istekleri yerine getirmek

  •    Prensipli Çalışma: Müşteri isteklerini verimli, doğru, zamanında, uygun, detaylı ve kontrollü çözümler ile hayata geçirmek

  •    Takım Ruhu ve Bilinci: Gerek iş gerek sosyal hayat ortamında ki faaliyetlerle çalışanları ile birlikte bir ekip olma, takım ruhu: birlikte uyumlu ve anlayışlı hareket yeteneğini geliştirmek

  •    Eğitim ve Sürekli Gelişim: Konusunda eğitimli, mesleki bilgisini, birikimini her geçen gün geliştiren uzman personel ile çalışmak. En yeni teknolojinin kullanımı için personelin gerekli eğitimi almasını sağlamak, ekipman, yazılım, teknoloji gibi kullandığı araçlarda sürekli gelişmesini desteklemek

Takım ruhu, müşteri odaklılık ve ürünlerimizi yetkin ekibimiz ile montaj etmek: Bu formül 23 yıllık bir başarı hikayesini şekillendirdi.  McDonald's restaurant iç mimari işleri ile başlayan serüven şimdi kendi fabrikamızda her türlü ahşap, metal  - cam ve kapı imalatları yapabildiğimiz bir iş hale dönüştü. Yapıartı'yı gelişen, en yüksek kalitede zanaatkarlığa değer veren ve meydan okumadan çekinmeyen bir şirket haline getirmekten gurur duyuyoruz.

Murad & Salih

Kurucu Ortaklar

 

ÇEVRE POLİTİKASI

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

  • Çevre ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.

 

  • Ofis yatırımlarında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.

 

  • Tüm atıklarımızı minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanmayı, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.

 

  • Çalışanlarımıza, tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek.

 

  • Çevresel performansımızın artması yönünde çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.

 

  • Bu amaç ve hedeflere ulaşmak için periyodik olarak gözden geçirmeleri taahhüt eder.

Copy%2520of%2520FR_edited.jpg
+POL.00 Yönetim Sistemleri Politikası1024_1.jpg